whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Оформлення візи для українців 

1. Найважливіші питання і умови, які вас можуть зацікавити - це, як швидко з нами оформити шенгенську візу для українців:
Як відкрити візу до АмерикиЯк відкрити візу до Америки

Отримання візи у США на 10  років

ЯКА ЦІНА-? ВАРТІСТЬ ВІЗИЯКА ЦІНА-? ВАРТІСТЬ ВІЗИ

Туристичні і
Мульти візи -  від 50 Є

ВІЗА до ВеликобританіїВІЗА до Великобританії

Візи до Англії
на 180 днів; чи 2 - роки

Віза у Польщу робоча - DВіза у Польщу робоча - D

Польська віза для роботи від 180 днів

В яку країну цікавить оформити візу?

2. Умови підготовки документів та оформлення візи в Україні по країнам світу:

Яку візу легше оформити у 2018 році?

3. Основні візові послуги, що можуть Вас зацікавити, діляться на види, категорії і періоди оформлення:
ЯК ЗРОБИТИ ВІЗУ НА РІК?ЯК ЗРОБИТИ ВІЗУ НА РІК?

ЦІНИ на річні-1,2,3,5 років

Термінові визі від 1- дняТермінові визі від 1- дня

Відкриємо візу надійно

ТУРИСТИЧНІ ВІЗИ У ШЕНГЕН?ТУРИСТИЧНІ ВІЗИ У ШЕНГЕН?

Видкрийте туристичну візу

ЧИ ПОТРІБНА ВІЗА ДИТИНІ ?ЧИ ПОТРІБНА ВІЗА ДИТИНІ ?

Як оформити візу для дітей

Євросоюз і шенгенскі візи:

4. Необхідно тільки враховувати одне непорушне правило - перший в'їзд на територію Європи повинен бути проведений через країну, яка видала візу.

Швидке оформлення шенгенської візи для українців в “VisaES”

У таких випадках краще не експериментувати і віддати ведення «паперових» справ в наші руки – ми допоможемо Вам уникнути прикрих і, часто несуттєвих промахів, які можуть призвести до відмови в отриманні візи шенген для українців. А як ми вже знаємо, відкриття візи для українців займає досить тривалий час. В такому випадку, все, що Вам потрібно зробити – це звернутися за допомогою до професіоналів. Ми працюємо в цій галузі і можемо забезпечити грамотний підхід до підготовки всіх необхідних паперів.

Що необхідно для в’їзду в Євросоюз?

Для в’їзду на територію країн ЄС необхідна шенгенська віза або біометрія для українців. Отримати візу можна в посольстві, або візових центрах, куди Ви збираєтеся. Для цього знадобиться зібрати документи, і надати співробітникам амбасади. Вони будуть їх розглядати, і якщо у них нічого не викличе підозри, то дозвіл гарантовано.

Що наша компанія може Вам запропонувати?

Ми надаємо широкий спектр туристичних послуг, будучи фахівцями, в компанії «ВІЗА ЄС», розбираємося в деталях і знає всі тонкощі процесу оформлення шенгенської візи для громадян України. Ми знаємо, як важливо для Вас отримати заповітну візу в свій закордонний паспорт і з радістю можемо допомогти в цьому.

Шенгенська віза для українців – це можливість відкрити завісу в інший світ, побачити історичні місця і насолодитися різноманітністю європейської культури; зосередити свою увагу на комерційних і бізнес цілях.

З гарантією допоможемо у відкритті шенгенської візи.

Не секрет, що українці все частіше здійснюють поїздки за кордон, причому цілі цих поїздок можуть бути абсолютно різними – від перегляду пам’яток, до налагодження ділових контактів. Об’єднує їх, тільки одне – необхідність відкривати шенгенські візи в більшість європейських держав. І, якщо вектор проходження туристів лежить на захід, то найоптимальнішим «проїзним документом» по Європі буде шенгенська віза.

Яку можливість надає віза?

Отримання цього документа дає можливість відвідати відразу кілька країн Угоди. Але це стане реальним тільки якщо будуть оформлені всі документи. Співробітники нашої фірми здатні надати таку послугу. Адже ми працюємо в цій сфері багато років, і знаємо безліч тонкощів в оформленні документів.

Громадяни України не мають біометричний паспорт, стикаються з основною перешкодою при плануванні подорожей, і віза є основним рішенням. І не дивлячись на створення Шенгенської зони в 1995 році, перед громадянами України ще варто чимало перепон в процесі оформлення документів. Адже, як ми знаємо, на сьогоднішній день, цю європейську зону становить 26 країн і, отримавши візу на в’їзд в одну з країн, українцеві можна безперешкодно пересуватися по всім іншим державам, що входять в Євросоюз.

Професійний підхід – запорука успіху позитивного результату!

І, хоча, в посольствах європейських держав шенген віза для українців видається досить жваво, все-таки наші земляки викликають деяке побоювання для Європи. Тому, збираючись за кордон, варто пам’ятати про те, що підготовка документів, для оформлення шенгенської візи справа, яка потребує скрупульозного підходу. Незалежно від того чи потрібна Вам просто туристична або бізнес віза шенген для українців, мультивіза або одноразова, готувати документи необхідно особливо ретельно.

Найоптимальнішою рекомендацією буде не покладатися на удачу, а звернутися за допомогою до професіоналів. Наша компанія “ВІЗА ЄС” має багаторічний досвід на ринку даних послуг і основним напрямком є ​​допомога у відкритті шенгенських віз, а також, оформлення і підготовка необхідних документів. Адже, за статистикою, найбільша кількість відмов у праві на в’їзд в країну, відбувається саме через неправильне заповнення паперів або неповного пакету документів.

На що потрібно звертати увагу при отриманні візи?

При отриманні шенген візи для українців працівники посольства звертають увагу на безліч деталей. Іноді недосвідчений турист упускає їх з поля зору і це стає причиною відмови. Щоб уникнути такої ситуації, найкраще при оформленні документів звернутися за допомогою в кваліфіковану фірму.

Ми прискоримо і спростимо візову процедуру.

Необхідно пам’ятати, що, незважаючи на заяви України про вступ до Євросоюзу, представництва багатьох західноєвропейських країн, все ще, дуже часто відмовляються видавати шенгенські візи українцям, які бажають отримати доступ до їхньої країни. Причому труднощі у наших громадян виникають не тільки з отриманням тривалих річних або термінових віз, але і короткочасних періодів. Головною метою всіх необхідних паперів і довідок є саме довести консулу, що людина їде на певний час і після закінчення терміну повернеться «додому». Саме з цієї причини необхідно ретельно готуватися для подачі документів і заплановану поїздку.

Яка може бути причина відмови?

Відомо, що відмова, часом, може бути заснований на тому, що працівники посольства засумнівалися в достовірності інформації. Однак, немає нічого дивного в тому, що людина, як турист, може заплутатися у всіх тонкощах оформлення документів. Надаючи допомогу громадянам України в оформленні документів, які часто подорожують, ми сприяємо спрощення всіх складних процедур. Ми робимо все можливе, щоб мрія стала реальністю. Оформити шенгенську візу в нашій компанії не складе труднощів, – дозвіл буде отримано в короткі терміни.

Про європейський вектор розвитку нашої країни визначає більш просте отримання віз, але професійна допомога потрібна буде завжди. Віза шенгенська дає багато можливостей і перспектив: починаючи від туризму по країнах шенгенської зони, закінчуючи роботою в європейській країні. Вона стане гарантією свободи переміщення людини по чудовим країнам Старого Світу. А наша компанія стане вірним супутником і помічником в отриманні цієї свободи.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Подпишитесь на наши НОВОСТИ!