whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Додаткові послуги у візах

1. Безкоштовна візова консультація, надана нашою компанією, забезпечує комплектацію та збір всіх потрібних і важливих документів:

Підготовка документів

Одноразові візи - 01

Мульти візи - mult

Від - 35 Евро Від - 50 Евро Від 100 Евро

Візові країни, де ми допомогаемо

2. Подорожуйте по країнам: Європи, Африки, Азії, Англії, Америки:

Як якісно підготувати всі документи і отримати візу?

3. Документи, подані до Візового Центру, передаються в Посольство або Генеральне Консульство для розгляду і прийняття рішення.

Прискорений запис в посольство на співбесіду

Компанія «VISAES» допоможе швидко і грамотно записати Вас на подачу документів у візовий центр. Запис в посольство – послуга, яку ми надаємо українцям, що подає документи на оформлення шенгенської візи самостійно. Додатково, фахівці нашої компанії «Віза ЄС» можуть перевірити правильність заповнення документів, перевести необхідні довідки або вказати на яких бракує в офіційному списку паперу. А також, допоможемо в обов’язковому страхуванні виїжджаючих до Європи, без якого, як відомо, також неможливо отримати шенгенську візу.


Швидкий запис на подачу документів у візовий центр (посольство), підготовка документів, грамотна допомогу в заповненні анкети, оформлення страховки і консультація обійдеться вам всього від 35 € 

* Всі інші послуги обговорюються окремо.


У людини, що збирається оформити шенгенську візу, виникає маса питань – і, мабуть, найпоширеніший з них – це запис в посольство на співбесіду . Всім, хто вже проходив через цю тяжку процедуру, знайомі черги в посольствах і консульствах, а можливі вільні для запису дати можуть бути і через кілька місяців. А адже багато громадян України замислюються про отримання шенгенської візи вже безпосередньо перед поїздкою, тому, щоб не порушувати намітилися плани, найрозумнішим виходом з цієї нелегкої ситуації буде допомога професіоналів.

Запис в посольство на співбесіду обовьязкова

Практично всі посольства вимагають попереднього запису, і тільки після цього призначається інтерв’ю, на якому вже і відбувається безпосередня зустріч заявника з інтерв’юером. Наша допомога полягає в запису заявника до візового центру, що цікавить країни або прискоренні черзі. Навіть якщо Ви не перший раз оформляєте виїзний документ і вважаєте, що не маєте потребу в додатковій допомозі в підготовці документів, Вам, ймовірно, не завадить термінова запис в посольство на співбесіду, якщо ваша мета, наприклад, віза в Німеччину або будь-яку іншу шенгенську країну.

Всі секрети отримання шенгенських віз і проходження співбесіди

Ми розкриємо Вам професійні таємниці посольств, допоможемо підготуватися до співбесіди, що б Ви змогли отримати шенгенську візу напевно. Одним з головних достоїнств нашої компанії, безсумнівно, є послуга термінової записи в посольство, яка буває не тільки зручною, але і, часом необхідної, коли виїхати треба в певні терміни. Крім того, номери телефонів деяких дипломатичних відомств, що видають шенгенські візи для українців, буває непросто відшукати, деякі з них вимагають купувати спеціальні пін коди для заповнення електронної заявки. За допомогою нашої компанії все, що Вам необхідно буде зробити, це зателефонувати нам або, що ще простіше, – залишити онлайн заявку. З нами оформлення шенгенської візи стають доступнішими. Грамотність, ввічливість і знання візової справи є якостями, завдяки яким компанія «Віза ЄС» придбала репутацію надійної фірми і ділового партнера.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>