whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Скільки коштують послуги за візи для українців

1. Терміни оформлення візи, перелік документів і вартість візових послуг для українців до країн Америки, Азії, Великобританії, Африки з VISA ES:

Країна
ПЕРІОД
ЦІНА

Документи

Всі діючі паспорти і усі можливі фінансові документи

10 років 150$

180/180, 2-роки

150Є
Канада від 15 днів 150$
Австралія від 15 днів 150$
Китай від 15 днів 150$
Морокко від 15 днів 150$

 

Ціна на національні візи до Європи

2. Ознайомтеся, скільки коштує робоча віза в Польщу, та віза до Литви. Мультивізи на рік чи пів року до Європи. Оформлення в Києві і по Україні:

Подивіться ціни на візові послуги по шенгену в Україні

3. Ставлячи питання, скільки коштує зробити шенгенську візу в Європу, вам надана ціна на візи індивідуально по кожній країні:  

Країна

Період

Ціна

Документи

30/45

35 - 80 €

Заграничный паспорт, Внутренне-национальный паспорт, Фото на анкету
90/180

130 €

90/365

200 €

2-5 лет

300 - 600 €

30/45

35 - 100 €

Заграничный паспорт, Внутренне-национальный паспорт, Фото на анкету
90/180

150 €

90/365

220 €

2-5 лет

300 - 600 €

30/45

35 - 120 €

Заграничный паспорт, Внутренне-национальный паспорт, Фото на анкету
90/180

150 €

90/365

250 €

2-5 лет

300-650 €

 

Що входить у вартість візи?

4. Ціна на візу, формується за рахунок надання таких послуг як терміновість, гарантія отримання, складність тієї чи іншої країни ну і, звичайно, слід врахувати, яка саме віза Вам буде необхідна - туристична для подорожі або з метою ведення бізнесу, для роботи. Варто знати, що наша компанія «ВІЗА ЄС», надає високу якість даних послуг при досить вигідній вартості за візу для українців. Знання та професіоналізм візових справ, дозволяє нам конкурувати, і отже, дбайливо з відповідальністю підходити до надання даних послуг в кожному окремому випадку.

З чого складається вартість візи?

Сума за візові послуги формується за рахунок наступних пунктів:

палаючі терміни і поспішність в оформленні;
гарантії очікуваного результату;
труднощі оформлення візи в певну країну;
тип необхідної візи (туристична, робоча, гостьова віза) і період перебування в країні.

Компанія «VISAES» – багаторічний досвід роботи в оформленні візи 

Вам необхідно оформити візу, скажімо в Шенген, відразу виникає безліч питань. Один з основних це, звичайно ж, вартість бажаної візи. В даний момент на ринку туристичних послуг існує безліч компаній і агентств, які пропонують візову підтримку, і ціни на візу у всіх різняться, але крім того відрізняється і якість послуг, що надаються.

У кожному окремому випадку враховуються всі нюанси і складності. Ми працюємо швидко і без додаткової тяганини. Вартість послуги сплачується за фактом виконаної роботи.

Економія часу і гарантія отримання візи через наше агентство.

Наша компанія ВізаЕС, не перший рік, займається питанням оформлення документів і має штат співробітників, що володіють великим досвідом роботи в даній сфері, тому і ціна, будь то туристичних або бізнес віз, у нас відповідає якості. Професійні консультанти, зв’язатися з якими Ви можете будь-яким, зручним для Вас способом, підкажуть, яка на даний момент вартість візи для українців до країн шенгену, і скільки коштує віза для громадян України в країни, які не підписали шенгенський договір . Так само, наші співробітники з радістю дадуть відповідь на питання, яка вартість візи для дитини, в які терміни вона оформляється, і на яку кількість днів дозволяє прибуття на території країни.

Наш досвід роботи і налагоджені партнерські контакти дозволяють гарантувати отримання потрібної візи з ймовірністю 99,9%. Також не варто забувати, про колосальної економії часу і грошей, яку Ви отримуєте, звернувшись до нас, а подібна послуга, особливо з огляду на досвід спілкування з представниками посольств, може бути безцінна.

Бажання вирватися за межі України і здійснити подорож в одну з країн шенгенської угоди в першу чергу наштовхується на перешкоду у вигляді візового центру. Для деяких перешкодою є ціна шенгенської візи. Оформлення візи шенген забирає багато часу і сил, при цьому Ви ризикуєте потрапити в немилість, витратити багато грошей і отримати відмову. Прийшов час раціонально розпоряджатися своїми фінансами і замовити оформлення візи в нашій компанії «ВІЗА ЄС». У свою чергу ми гарантуємо високу якість роботи, швидкість і доступну вартість шенгенської візи. 

Перш ніж переступити поріг візового центру або іншої компанії, яка займається відкриттям віз, у кожного в голові майнула питання: яка ціна? Сучасний ринок переповнений безліччю агентств, які пропонують послуги візової підтримки. Безмежна кількість пропозицій бентежить через різних вимог, вартості шенгенської візи в Україні, а також від якості сервісу.

«VISAES» – професійна допомога і підтримка 

Компанія «ВІЗА ЄС» – це численний штат професійних співробітників, готових піти Вам назустріч у найскладніших ситуаціях. Саме тому вартість шенген візи для українців  знаходиться в доступних межах та відповідає високій якості нашої компанії. Підтримка наших клієнтів здійснюється за рахунок професійних консультантів. Зв’язатися з співробітниками компанії «VISAES» Ви можете зручним для Вас способом, і дізнатися в будь-який момент вартість візи певного типу або ж ціну оформлення візи в країну, яка не укладала шенгенську угоду.

У більшість країн потрібен дозвіл на в’їзд, для якого необхідно зібрати документи. Деякі недосвідчені туристи роблять це самі або слухають поради людей біля посольства. Більшість таких випадків закінчується відмовою на право відвідування певної країни. Але ж просто треба було звернеться до професіоналів. У нашій компанії шенгенська віза для українців, вартість якої досить прийнятна, буде оформлена швидко і якісно.

Компанія «VISAES» дуже ретельно підходить до виконання всіх своїх обов’язків. Адже ми хочемо, щоб кожен клієнт залишився задоволеним і отримав своє заповітне дозвіл. Залежно від того, посольство якої країни має бути “підкорити”, буде залежати реальна ціна шенгенської візи. Україна підтримує дипломатичні відносини з багатьма країнами, тому оформлення може бути дуже швидким. 

Кваліфіковані співробітники підготують Вас до моменту подачі документів, не загубивши жодної деталі (документація, страхування, вартість шенгенської візи для українців і документи супровідного характеру). Ви гарантовано отримаєте підтримку, і супровід з нашого боку від початку і до завершального етапу.

Якщо Вам потрібна термінова віза шенген, вартість визначається за рахунок термінів і країни, ми завжди готові надати підтримку. Трапляються ситуації екстреного характеру, коли виліт заплановано на наступний день. Україна співпрацює з багатьма країнами Європи і шляхом міжнародних переговорів намагається пом’якшити процес виїзду українських громадян за кордон. 

Крім цього консультант компанії «ВІЗА ЄС» дасть відповіді на питання про вартість візи для дитини і період її оформлення. Що стосується цін, шенгенська виду для українців вартість якої, як Ви бачите, цілком демократична, – ціни можуть варіюватися. Але ми намагаємося триматися на своєму рівні і бути доступними для людей. Відкрити шенгенську візу варто в нашій компанії тільки тому, що ми завжди досягаємо позитивного результату.

Наші гарантії 

Завдяки налагодженій роботі системи і численним партнерським контактам ми з упевненістю можемо гарантувати Вам отримання візи в короткі терміни і без зайвої витрати часу і фінансів. Крім цього у нас в наявності налагоджена за роки роботи репутація і безцінний досвід спілкування з представниками посольств, що вже грає чималу роль. Вартість визначається в індивідуальному порядку в залежності від складності випадку. Зателефонуйте нам і ми надамо Вам підтримку з 100% гарантією. Якщо Вас цікавить шенгенська віза для українців, сума в яку вона вам обійдеться іноді варіюється, але в прайсі вказані ціни, на які завжди можна орієнтуватися. Вибравши нашу компанію Ви станете на шлях партнерства з лідером в цій сфері. Можете бути впевнені, що з нами ви не переплатите при отриманні шенгенських віз.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>