whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Віза мульті для поїздок по світу

1. Наша компанія «ВІЗА ЄС» готова взяти на себе всі обов'язки у допомозі та зборі необхідних документів і відкриття віз для громадян України. Надаємо гарантію максимально швидкого отримання мультивізи. Все, що Вам потрібно буде зробити для того, щоб повністю отримати необхідну позначку в закордонному паспорті, це повідомити нам про свій намір.
Якщо потрібна шенгенська мультивіза, Україна в цьому питанні довіряє нашій компанії. 
Короткий термін візи
Короткий термін візи

До 90 днів перебування

Період
Період

Термін в якому можна перебувати

Яка вартість багаторазової візи : ціни

2. Мультивіза передбачає виїзд необмеженої кількості раз, згідно тривалості візи, на певний час перебування.
Види віз Період готовності Вартість послуг Опис
Мультивіза в шенген 1 – 7 дней Від 50 е

Для Європи

Мультивіза по світу 4 – 14 днів Від 80 е У країни по Світу

 

Выберіть країну для MULT поїздок:

3. Уже багато задоволених клієнтів нашої країни отримали мультивізу і без проблем відвідують будь-які країни Шенгенської угоди. 

Який вид мульти віз вас цікавить:

4. Шенгенська мультивіза для українців може бути декількох видів:
– бізнес віза, для ведення справ; 
– трудова віза для робіт;
– туристична віза для відпочинку;
– гостьова, до родичів чи друзів;
– спортивна, для виступів і змагань;

– по культурі, і для інших цілей поїздкок.

Термінова мультивіза і її оформлення:

5. Щоб оформити термінову візу з мульти в'їздами, зверніться до наших фахівців, які допоможуть вирішити всі нюанси по термінах і по документам. Ми зможемо простежити у їх правильності і достовірності, щоб потім не виникало ніяких складнощів в посольстві.
Оформити мультивізу терміново - це наша спеціалізація і успішний результат!

Які необхідні документи для mult-и - візи?

6. Як правило, оформлення мультивізи для поїздки в заплановану країну, вимагає список документів: крім стандартних - закордонного паспорта, копій сторінок внутрішнього паспорта, оригіналів, фотографій і довідок - при цьому він повинен бути доповнений обов'язковим страхуванням і такий «дрібницею», як підтвердження мети поїздки.

Нагадаємо, що обов'язковою умовою є закордонний паспорт, у якого термін дії не менше 6 місяців до його закінчення, від дати повернення в Україну, причому враховується даний термін не тільки при отриманні мультивізи, а й будь-який інший візи на планеті Земля.

Тому, враховуйте всі ці моменти, перш ніж почати займатися оформленням. Якщо вас цікавить, як отримати візу, ми знаходимося в Києві, поруч з усіма посольствами. Це найкращий варіант для вас. Ми, компанія Віза ЄС, називаємо себе фахівцями в допомоги з оформленням документів для отримання мультивізи.

Віза в паспорті для виїзду за кордон

мультивізаСпеціальна позначка в закордонному паспорті, яка дозволяє відвідувати країну або країни, один і більше раз протягом певного часу без обов’язкового збору і подачі документів при кожній поїздці. Оформлення шенгенської мультивізи в Києві – достатньо трудомісткий і знервований процес, оскільки має цілий ряд вимог і нюансів, в тому числі і що стосуються переліку необхідних документів і правила в’їзду для кожної окремо взятої країни, через яку Ви плануєте в’їзд. Термінове оформлення можна без проблем за допомогою нашого візового агентства! Всю інформацію і відповіді на питання можна отримати у наших консультантів.


14684thmb[1]Так ось, підтвердженням мети поїздки при відкритті туристичної багаторазової візи може бути «бронювання» квитків і готелю. Для оформлення візи на запрошення, в посольстві на Україні необхідно додати до списку документів запрошення. Річна шенгенська мультивіза дозволяє власнику візи перебувати на території країни, спілки, держави, за сукупністю не більше 90 днів в півріччі.

Для оформлення документів на візу зверніться до наших фахівців. Вони зможуть простежити в їх правильності і достовірності, щоб потім не виникало ніяких сумнівів в співробітниках посольства. Мультівіза в шенген, – це дуже корисний документ!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>