whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Оформлення закордонних паспортів – терміново.

Оформлення закордонного паспорта – процедура трудомістка і тривала, але необхідна для всіх, хто збирається в поїздку за кордон – адже саме в цей документ і ставляться згодом візи для перетину кордонів іноземних держав. Але часто буває так, що необхідність поїздки з’являється раптово – це може бути службове відрядження або якась подія у родичів, що живуть в іншій країні. І ось тут з’являється проблема -з одного боку їхати треба терміново, а з іншого у Вас на руках немає проїзного документа – який же вихід? Звернутися за допомогою в оформленні закордонного паспорта в компанію VISAES.

Терміново оформити закордонний паспорт у Києві: ціна
Дорослий Дитячий
5 р. днів 15 р. днів  – 5 р. днів 15 р. днів
2500 грн. 1450 грн.  – 2500 грн. 1450 грн.

Оформити закордонний паспорт у нас, Ви зможете швидко, гарантовано і без проблем. Адже відомо, що в паспортному столі крім черг Вас чекають і такі «радощі», як несвоєчасна видача документів, що знову – таки загрожує неприємними наслідками. За допомогою професіоналізму і завдяки багаторічному досвіду наших фахівців, процес оформлення закордонного паспорта займе не більше декількох днів, при цьому оминаючи черги і спілкування з не завжди ввічливим персоналом.

Навіщо потрібен другий закордонний паспорт

Також, допоможемо Вам з відкриттям другого паспорта – нагадаємо, що законодавством України, громадянам, які виїжджають закордон, дозволено мати два закордонних паспорти. Другий закордонний паспорт Вам може стати в нагоді в тому випадку, коли листочків вже не вистачає і нікуди ставити в’їзні штампи на митниці, але стоїть довгострокова а віза і, що б не переоформляти саму візу, можна просто отримати інший паспорт, або ж, коли паспорт перебуває тривалий час в посольстві, ви можете подорожувати по іншому. Кількість наданих документів і довідок, а також оплачуваних квитанцій для оформлення закордонного паспорта також буде зведено до мінімуму, і Ви збережете свій час для більш цінних справ.

Проїзний документ для дитини

Наша допомога буде необхідна і в тому випадку, коли в закордонний паспорт одного з батьків потрібно вписати неповнолітню дитину, причому зробити це можна буде практично моментально. А якщо чадо подорожує окремо від батьків, то йому необхідно буде відкривати окремий проїзний документ, куди також ставляться візи.

Якщо Ви хочете уникнути неприємних сюрпризів, від яких залежить Ваша майбутня поїздка, швидко і без черг оформити закордонний паспорт – звертайтеся в компанію VISAES – співробітники нашої компанії добре знайомі з усіма підводними каменями і нюансами цієї непростої справи, тому Ви завжди будете задоволені позитивним результатом.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>