whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Визова допомога для українців

1. Всього кілька етапів - і паспорт з готовою візою у вас в кишені:

Все - Питання по відкриттю візу будуть вирішені з нашою допомогою!

Підготовка
документів

Одно разова  віза

Мультивіза
- mult

 Від - 35 € Від - 50 € Від 100 €

Яку відкрити візу в шенген?

2. Яка віза краще для вас підходить?

В який напрямок необхідно відкрити візу для запланованої поїздки?

3. Детальніше про кожну країну:

Спеціальні пропозиції по візах

4. Як відкрити візу в Україні за умов:
Як отримати візу після відмови?
Як отримати візу після відмови?

Як отримати візу після відмови?

Як відкрити візу зі 100% гарантією?
Як відкрити візу зі 100% гарантією?

Візи для всіх громадян України

Візи за низькими оптовими цінами
Візи за низькими оптовими цінами

Знижки на групові візи від 10%

Візи в Україну для іноземців
Візи в Україну для іноземців

Візи для нерезидентів України

Як відкрити шенгенську візу в Києві для українців в 2018 році?

5. Безумовно, у кожного з посольств свої вимоги, тому перш ніж збирати документи на візу, дізнайтеся всю інформацію в посольстві. А далі дійте за інструкціями, якими регулюється видача віз до країн Шенгену.

Відкрити візу в шенген

У всіх держав, які належать до числа уклали шенгенський договір, для українських громадян є певний список документів, які потрібно надати, щоб відкрити шенгенську візу. Однак, не для всіх країн він однаковий і в залежності від мети і термінів поїздки, а так само на розсуд співробітників консульських служб, може бути істотно розширено додатковими довідками та виписками, щоб отримати шенгенську візу. На жаль, при самостійних спробах, не всім вдається з першого разу зробити успішне відкриття шенгенської візи або мультивізи, крім того отримати візу для дитини, який хоче в туристичну поїздку з класом, вдається не всім. Причин може бути декілька. Від помилок і неточностей в заповненні анкети до відсутності необхідних сум на рахунках в банку, страховок і інших, необхідних для відкриття шенгенської візи, документів.

Важливо не допустити помилок, якщо збираєтеся отримати візу

Представники посольств шенгенських держав педантично переглядають і перевіряють документи, надані українськими претендентами, і невелика неточність або помилка може стати фатальною і перешкодити відкриттю візи. А коли мова йде про отримання шенгенської візи на більш тривалий час, як наприклад річні візи, зібраних паперів приділяється ще більшу увагу з боку посольств.

Менеджери компанії «VISAES» грамотно проконсультують

Щоб уникнути непорозумінь із збиранням і заповненням всієї потрібної документації і безперешкодно відкрити річну або термінову візу для бізнес подорожі, ми рекомендуємо звернутися в цьому питанні за допомогою до професіоналів. Таким професіоналам, які працюють в нашій компанії «ВІЗА ЄС», допомагаючи гарантовано успішно і в найкоротші терміни відкрити шенгенську візу для українців практично в усі країни світу, що вимагають подібний документ.

Отримання візи на річний період, а так само на два, три або ж п’ять років.

Наші кваліфіковані співробітники, щодня мають справу зі збором, заповненням та оформленням документів для поїздок за кордон десятків громадян нашої країни, мають величезним досвідом, що гарантує високий результат нашої діяльності. Консультації та реальна допомога в заповненні анкети, оформленні страховки, отриманні виписки з банку, довідки з місця роботи і т.д., відкрити туристичну візу для українців в будь-яку точку світу стане в десятки разів легше і в сотні разів ефективніше. Ми зробимо все можливе для здійснення Вашої мрії.

Отримати шенгенську візу

Дуже важливим аспектом у всіх подальших поїздках за кордон, в тому числі і в країни шенгенського договору, є найперше отримання шенгенської візи. Якщо при першій спробі допустити помилки і виявитися з відмовою, практично всі наступні можливості будуть зведені до мінімуму. Саме з цієї причини наша компанія «ВІЗА ЄС» рекомендує свою першу задачу з оформлення мультивізи або ж по відкриттю звичайної візи в країни шенгену для бізнес або туристичної поїздки, доручити професіоналам. З нами отримання візи стане простим і швидким рішенням.

Для того щоб гарантовано зробити візу, громадянам нашої країни необхідно подати до відповідних організацій стандартний пакет документів. Слід пам’ятати, що, не дивлячись на порівняно однаковий список паперів, він все ж може різнитися, залежно від країни даного посольства. Фахівці компанії «VISAES» допоможуть Вам в отриманні гарантованої візи в Європу. Варто лише передзвонити за вказаними телефонами, і з гарантією забрати довгоочікувану візу.

Наша компанія «VISAES» допоможе Вам у відкритті шенгенської візи в Європу

Ми знаємо, як відкрити візу шенген для громадян України в країни Євросоюзу і в інші держави, що вимагають від наших співгромадян навіть самого неймовірного переліку довідок, виписок, свідоцтв та інших документів, швидко і недорого. Нідерланди або Швеція, Італія або Франція, Бельгія, Норвегія або Люксембург, Німеччина або Іспанія, Португалія та Ісландія, ми допоможемо розкрити для Вас двері у величезний світ. З нами Ви зможете отримати візу бізнес типу в Литву, Польщу, Угорщину, Мальту і Латвію, або ж, термінової гостьового типу, – для подорожі до родичів в Естонію, Чехію або Словенію, з нами завжди легко і просто. Телефонуйте, пишіть, будемо раді допомогти Вам вже сьогодні.

Для бізнес візи

Якщо потрібно бізнес-віза, даний перелік документів доповнюється довідками та виписками про діяльність фірми, а якщо ж туристичну візу, список поповнюється туристичним маршрутом, документами, що підтверджують бронювання місця в готелі або запрошенням приймаючої сторони.

Зверніть увагу на тонкощі підготовки документів для того, щоб відкрити шенген візу

мультивіза Процес отримання шенгенської візи досить трудомісткий і виснажливий, але крім того великий шанс неуспіху, що ще більше лякає українців, особливо коли потрібно мультивіза, дозволяючи перетинати кордон кілька разів за час свого переміщення. Як повідомляють багато представників консульських служб різних країн, українці дуже бояться отримати відмову у візі, через що, досить часто вдаються до способу подачі неправдивих документів. Ті ж представники консульств радять не використовувати цей метод, а спокійно і чесно подавати всі необхідні документи.

Терміни отримання шенгенської візи варіюються від 1 до 21 дня, а в залежності від спрямованості поїздки і термінів перебування в країні можуть займати від 5 до 21 робочого дня. У ситуаціях, коли потрібна термінова шенгенська віза, цей термін може бути скорочений від 1-3 днів. Чим правильніше зібраний пакет документів і точніше заповнена анкета, тим швидше термін розгляду заяви на отримання, і тим більше шанс оформити шенгенську візу.

Ви платите тільки за позитивний результат

Наша компанія «VISAES» готова забезпечити для Вас практично стовідсоткове отримання абсолютно будь-візи практично в усі країни світу. Нашого досвіду і навичок досить для того, щоб успішно обзавестися візою на рік для Вашої бізнес-діяльності або ж оформити візу для дитини, яка виїжджає, як в супроводі батьків, так і без них, швидко, легко і недорого. Ви завжди можете бути впевнені, що наші фахівці зроблять все потрібні маніпуляції з документами за всіма правилами, і, точно зможуть для Вас оформити шенгенську візу.
Віза для українців – це перепустка у світ нових можливостей. У шлях до мети!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>