whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Як оформити візу для подорожей?

ес

Для відвідування європейських країн, при відсутності біометричного паспорта, країни підписали шенгенську угоду, громадянам нашої країни потрібно оформити візу шенген. Виходячи з цілей і термінів поїздки за кордон, Вам може знадобитися оформити туристичну візу, дуже часто необхідна мульти віза. В інші країни по світу, також відкриваються національні візи для в’їзду в країну, за виключення домовленості по без візу між країнами.


 Квалифицированная помощь от «VISAES»!

Деякі громадяни намагаються все зробити самостійно. Але найчастіше їх дії не увінчуються успіхом або на отримання дозволу витрачається занадто багато часу і сил.
  Наша компанія здатна здійснити оформлення візи в шенген швидко і якісно. Ми надаємо послуги з оформлення візи з гарантією.
Дізнатися ціни на оформлення шенген візи для українців, перелік документів, а також отримати інформацію про всі тонкощі і “підводні камені” процедури відкриття можна за нашими телефонами:

 (O44) 482-II-5I;
(066) 453-03-33;
(067) 607-65-55;
(063) 132-47-77.

Наша компанія пропонує кваліфіковану допомогу в оформленні не тільки шенгенських, але і будь-яких інших будь-яких віз для громадян України. Вам необхідно звернутися до оформлення візи для дитини або ж оформлення річної візи для ведення бізнесу за кордоном, ми зможемо Вам допомогти в цьому в самі стислі терміни по самим вигідними цінами.


ессОформлення візи для дітей, віза для термінової поїздки.

Якщо ж є необхідність в оформленні термінової візи для туристичної поїздки, до пакету документів слід докласти опис туристичного маршруту і документи про заброньованому готелі.
Оформлення шенгенської візи для дитини, яка виїжджає без супроводу батьків, вимагає нотаріально завіреної заяви батьків про дозвіл виїзду дитини за межі України, документ, що підтверджує відповідальне за дитину особа, довідка з банку, довідка з місця роботи батьків, медична страховка. Для дітей старшого віку, потрібна довідка з місця навчання.
Для часто подорожуючого українця, якому необхідно перетинати кордони шенгенських держав кілька разів протягом року оптимальним варіантом буде оформлення дозвіл на в’їзд на 1 рік і довше. У цьому випадку вдасться уникнути позапланових зустрічей з представниками посольств і втрати часу в непотрібних чергах, якими супроводжується кожне оформлення візи. 

Зібрати всі необхідні документи допоможе наша компанія «ВІЗА ЄС».

Перш ніж почати оформлення шенгенських віз наші співробітники враховують всі нюанси у клієнта: який термін перебування, кількість відвідуваних країн, мета поїздки, наявність готелю або іншого житла. Адже в деяких випадках знадобляться додаткові папери.

Перелік документів, для оформлення візи, може відрізнятися

Список документів для візи, які Вам необхідно буде надати, як правило, один і той же від посольства до посольства (з переліком паперів ви можете ознайомитися на нашому сайті). Однак, іноді в залежності від вимог країни, базовий пакет документів, необхідних для отримання візи, може бути розширений. У випадку з оформленням шенген візи для українців, що виїжджають на запрошення, до базового списку документів додається запрошення приймаючої сторони і свідоцтво про місце проживання (готелі) на весь період перебування в країні. Йдеться, як правило, про оформлення бізнес-візи. В цьому випадку, надання запрошення від партнера, є обов’язковою умовою.

Оформлення шенген візи – стандартна процедура, яка практично нічим не відрізняється в різних посольствах. Але іноді буває і таке, що співробітники посольства звертають свою увагу на безліч деталей. І якщо їх упустити, то можна втратити можливість отримати дозвіл. Наша фірма допоможе Вам підготуватися, щоб уникнути подібних помилок.

Ціна шенгенскої візи  залежить від терміну і країни, в яку вона буде отримана.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>