whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Туристична віза для українців

1. Туристична Шенгенська віза, потрібна громадянам України, які вирішили відправитися подорожувати і не мають біометричний паспорт. Поїздка для відпочинку за кордон, зобов'язує нас українців, в 2018 р, для в'їзду в шенгенські країни, оформити туристичну візу.

Підготовка документів

Одноразова віза

Мультивіза - mult

Від - 35 Е Від - 50 Е Від 100 Е

Cкільки можна перебувати в інших країнах по туристичній візі?

2. Візи визначається по її тривалості, часом перебування в рамках вашої візи, а також кількістю дозволених в'їздів:

Туристична мультивіза - найзручніша серед віз. Оформити мультіматізму варто, при відсутності біометричного паспорта, якщо Вам потрібно більше свободи в переміщенні по різних країнах. Залежно від країни, туристична шенгенська віза буває короткострокова (до місяця), і довга (до року, на два роки, три, п'ять років). Така віза дозволяє самостійно вибирати маршрут подорожей, зокрема для всієї родини, без обмежень по Шенгену. Наша компанія пропонує широкий спектр періоду віз, від 7 днів до п'яти років. Якщо подавати документи самостійно, то терміни перебування розглядається на розсуд консульської служби, список документів може бути розширений.

Як швидко можна отримати туристичну візу?

3. Для початку, щоб отримати швидко візу, вам потрібно знати вашу дату в'їзду в країну відпочинку. Часовий період розгляду документів у всіх країн може відрізнятися:

Выберіть країну в'їзду для відпочинку та туризму:

4. Представлені країни багатогранні і різноманітні, індивідуально кожна, має стиль характер, і свої правила.

Які потрібні документи для відкриття туристичної візи, в шенген і по світу?

5. Основний перелік документів:

Для отримання термінової туристичної візи можуть зажадати:

– запрошення приймаючої сторони;

–свідоцтва про бронювання готелю;

– повний опис туристичного маршруту.

І, звичайно ж, особливо уважним варто бути до оформлення річної туристичної мультивізи, адже вона є найзручнішою при подорожах, цей тип візи в той же час найважчий в отриманні. Це правило також стосується охочих відкрити строкову туристичну шенгенську візу. Віза шенгенська - справа тонка, тому, варто довірити клопоти професіоналам.

Зібрати всі ці документи, правильно заповнити анкету, подати до консульської служби та отримати туристичну візу за допомогою нашої компанії «Віза ЄС», буде в кілька разів легше, швидше і ефективніше. Навички та знання зі збору документів, оформлення страховки і заповнення анкет, дозволять гарантовано отримати шенгенську туристичну візу в найкоротші терміни з найменшою вірогідністю відмови, за яким слідують згорілі квитки, зникле настрій і розчарування родичів. Якщо Вам потрібна така віза, шенген буде покірний Вами у співпраці з нами!

Туристичені шенгенскі візи від 100 €

Туристичні візи с гарантією від «VISAES».

Шенгенська віза, тип - туристична, потрібна кожному громадянину України, який планує відправитися в туристичну поїздку за кордон в країни, зобов'язують наших громадян для в'їзду на свою територію мати відповідну позначку в закордонному паспорті. Це при відсутності біометричного паспорта. Як правило, пакет документів для оформлення туристичної візи не має на увазі наявність додаткових паперів і є цілком «скромним», включаючи оригінал закордонного та копію внутрішнього паспорта, фотографії (бажано свіжі), довідки та заповнену анкету. Однак не варто сподіватися на порівняльну простоту, для представників посольств шенгенських держав. Важливо переконатися в тому, що отримав туристичну візу - українець, зберігає наміри повернутися додому, а для цього треба подати довідку з роботи і з банку. Якщо туристичну візу треба відкрити для дитини, то варто бути готовим до збору додаткових документів.

Шенгенська туристична віза буде отримана гарантовано!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>