whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Австрія для українців

1. Австрія - країна Євросоюзу та Шенгенської угоди, що дозволяє подорожувати без кордонів всередині Європи. При відсутності у громадянина України біометричного паспорта, які збираються відвідати цю західноєвропейську державу, зобов'язаний відкрити шенген візу до Австрії для поїздки.

Вартість візи в Австрію складає:

2. Отримання візи до Австрії займає мінімум часу, а всі турботи і клопоти Ви зможете перекласти зі своїх плечей на наші!

Країна

Період

Ціна

Документи

 
 

30/45

90/180

90/365

2-5 лет

35 - 80 €

130 €

200 €

300 - 600 €

Заграничный паспорт, Внутренне-национальный паспорт, Фото на анкету

 

Термін оформлення візи..

3. Оформлення займає 5-10 робочих днів і потребує докладання багатьох зусиль і часу. Наша компанія VISA ES займається візовою підтримкою українців, які вирішили відкрити австрійську візу, але не хочуть витрачати особистий час, нерви, і вникати в досить складний процес.

Якщо Ви выбрали іншу країну для подорожування…

Краса невимовна, як в казці

австрияЗа допомогою наших кваліфікованих фахівців, процес відкриття візи, з нашою допомогою, пройде для Вас безболісно. Завдяки багаторічному досвіду ми пропонуємо вам отримати візу до Австрії з гарантією. Такий результат досягається виключно завдяки точному слідування всім правилам і копіткій збору в підготовці документів.

Полегшите собі життя, економте час на щось корисне, а відкриття австрійської візи доручіть нам!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>