whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Шенгенська віза у Європу для українців

1. Наша компанія зробить все можливе, щоб Ви залишились задоволеними!

Заявка на визу

Віза для здійснення мрій до Європи

2. Шенгенська віза для українців дає можливість подорожувати - хтось відвідує родичів за кордоном, а хто для розвитку кругозору, хтось вчитися, а інші, в пошуках блага і достатку, переслідують з метою заробітку. І природно, в залежності від того, з якою метою відбувається поїздка - необхідно оформити відповідну візу. 

Види і типи шенгенских віз

3. Існує декілька видів віз, розрізняються вони за типами залежно від мети поїздки, тривалості візи і, передбачуваною частотою в'їздів в шенген за час дії документа. Власне і пакет документів, заповнення анкети, різняться в залежності від необхідної візи:

Рабоча віза в Польщу
призначена для заробітку грошей. Вона дає право, довгостроково, знаходиться в іншій країні по роботі в рамках візи - для таких людей необхідна національна віза.

Термінове оформлення шенген візи
скільки потрібно часу зробити візу? Найчастіше, відведений час на підготовку документів і видачу візи, займає від 5 до 14 днів. Але при гострій необхідності, можливо, відкрити візу від 1 до 4 робочих днів.

Дитяча віза для подорожі
яка віза потрібна для вашої дитини? Кожній людині, яка народилася, обов'язково потрібна віза для в'їзду в країни, де вона потрібує знаходитись, і дитина ваша не є винятком. Яку вибрати візу?

Туристична шенгенська віза
популярна віза для тур поїздок в шенген, найбільш зручна для туриста, подорожує і відвідує різні країни Європи. Українцям подобається європейське спрямування для відпочинку.

Річна мультивіза в шенген
mult - позначення для мульти в'їздів. З нею можливі багаторазові перетини на територію ЄС, без обмеження в кількості раз, в рамках тривалого часу виданої візи.

Гостьова віза по запрошенню
поїздка до родичів або знайомих. У Вас проживають близькі або друзі за кордоном? Вони можуть надіслати запрошення в гості на певний термін, для того, що б ви змогли їх відвідати.

Ділова бізнес віза в Європу
оформляється на запрошення, забезпечуючи можливість вести бізнес зустрічі, переговори, укладати договори на різні види послуг і товарів. Такі візи в цілому можуть бути відкриті на тривалий період поїздок.

Не важливо, якого плану потрібна віза - завжди присутні труднощі. Будь-то шенгенська туристична, бізнес, або національна робоча віза - іноді йдуть відмови з різних причин. Щоб мінімізувати можливість відмови при отриманні паспорта, рекомендуємо, звернеться до нас з візових питань та консультацій.

Трохи інформації про створення Євросоюзу:

4. Європейські країни представляють собою інтерес до історії і пам'ятки, залучаючи українців якістю життя, але для чого, ж була тоді створена така форма як Шенген?

Двадцять дві країни Євросоюзу є членами Шенгену
і ведуть єдину візову політику. До того ж, чотири країни, що не входять в ЄС - Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія увійшли до Шенгену і також стали учасниками угоди.

Три країни учасниці Європи - Болгарія, Кіпр і Румунія
поки не входять до складу шенген зони, але, не дивлячись на це, їх візові вимоги також базуються на основі даної угоди.

Ірландія та Сполучене Королівство,
будучи членами ЄС, в свою чергу утрималися від вступу в шенген, залишивши за собою право, впускати іноземців тільки за візами, виданними консульствами ціх країн.

Власне, з такої ж «узагальнюючої метою» оформляється віза,
отримавши яку, туристу відкривається можливість відвідувати всі 26 країн старого світу в шенген зоні.

Сам же документ про Шенген було підписано для того,
щоб резиденти цих країн могли перетинати кордони, без додаткового прикордонного контролю.

Даний документ дає чудову можливість уникнути бюрократичної тяганини і зайвих витрат часу, які неминуче будуть, якщо відкривати візу в кожну європейську країну окремо. Це вкрай незручно особам, які вирішили відвідати за єдино разову поїздку більш ніж одну країну.

Тепер зрозуміло, що під візою в шенген ми маємо на увазі візу до Європи.
Щоб зробити шенгенську візу, Ви заповнюєте анкету і відносите їх в посольство, де їх вивчають і за рішенням видають вам довгоочікувану, заплановану візу.

Це дозвільний документ, який дає право,
відвідати країну або ряд країн Євросоюзу на певний термін. Але останнім право, дозвіл на в'їзд, залишається за прикордонниками.

Віза в шенген відкриває перед нами двері в країни Європи.
Вона дозволяють громадянам України подорожувати, працювати або навчається в країнах Європи, і в ваших спогадах залишаться тільки приємні враження, від побачених красот або вдалого ділового співробітництва.

Необхідно тільки враховувати одне непорушне правило
перший в'їзд на територію Європи повинен бути проведений через країну, яка видала візу.

Чим ми Вам можемо допомогти?
З нами будь-яка віза стане реальністю в стислі терміни. Документи будуть зібрані і підготовлені максимально оперативно, дотримуючись усіх правил і норми. У візовому агентстві “VISA ES” вас чекає безкоштовна консультація, кваліфікована допомога і підтримка в процесі отримання візи в ЄС.

Візи до яких країн ми надаємо послуги?
Ми спеціалізуємося на відкритті віз до країн шенгену або інші європейські держави. Знаючи підхід до процедури оформлення віз в різних консульствах, ми допоможемо Вам отримати заповітну «наклейку» в паспорт в найкоротші терміни. Наші фахівці допоможуть Вам з отриманням необхідного Вам типу візи. Також зможемо підказати Вам про деякі документах, які не є обов’язковими, але в кінцевому підсумку, значно збільшують шанси на успіх. Ми надаємо допомогу в отриманні візи для українців, щоб завдяки нашим послугам, поїздка в Європу залишила у Вас тільки приємні враження, від побачених красот або вдалого ділового співробітництва.

Чи можливо відкрити візу швидко за 1, 2 дні?
Не потрібно витрачати час і сили і самостійно вникати в рутинний і складний процес, щоб отримати можливість виїхати в Європу. Наша компанія вже давно стала одним з лідерів у своїй сфері. Ми допомогли багатьом людям здійснити свою мрію і виїхати в шенгенську зону. Зверніться за послугою до нас, і шенгенська віза буде у Вас найближчим часом. Особливо, якщо отримати потрібно якомога швидше.

Як оформити візу без складностів?
Оформити шенгенську візу з “VISA ES” дуже просто. Ви просто звертаєтеся по телефону або в офіс, а наші фахівці нададуть повний набір послуг для отримання дозволу для виїзду до Європи. Наша компанія зробить все можливе, щоб кожен клієнт залишився задоволеним!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>