whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Віза в Грецію для українців у 2018

1. Для подорожі до Греції, відпочинку, або особистих справ, при відсутності біометричного паспорта потрібно відкривати шенгенську візу в цю країну. М'який клімат моря приваблює безліч туристів відвідати цю країни. Віза в Грецію дає можливість насолодитися красою, відпочити або познайомитися з античною культурою.

Наші послуги на вартість візи до Греції.

2. Зателефонуйте і дізнаєтеся найактуальніші ціни на оформлення такого документа як мультивіза в Грецію для українців, і іншу інформацію про всі тонкощі і "підводні камені" процедури відкриття візи.

Країна

Період

Ціна

Документи

Греція
 
 

30/45

90/180

90/365

2-5 лет

35 - 80 €

130 €

200 €

300 - 600 €

Заграничный паспорт, Внутренне-национальный паспорт, Фото на анкету

Термінова віза - рішення за 1 день!

3. Стандартний процес відкриття візи займає близько 5 робочих днів.
Ми допомагаємо отримати візу за 1 робочий день.
Ця послуга - фішка нашої компанії VISA ES.

Туристична віза в Грецію

4. Наша фірма займається таким питанням, як оформлення візи до Греції для дітей. Щоб не зірвати запланований сімейний відпочинок і не нервувати, довірте оформлення всіх паперів фахівцям. Завдяки якісній роботі через деякий час Ви зможете насолоджуватися краєвидами цієї країни.

Греція славиться своїми курортами.

греціяДля українців, які хочуть поніжитися на місцевих курортах або на власні очі побачити пам’ятки, достатньо оформити туристичну візу для українців. Цього типу візи досить для одноразового відвідування країни (одноразового в’їзду). Якщо є необхідність перетинати кордони шенгену кілька разів – то в цьому випадку найдоцільніше буде відкрити мультивізу до Греції. Оформляється дана віза, як правило, на тривалий час і дозволяє українцям багаторазово в’їжджати як в Грецію, так і в шенген, не витрачаючи зайвий час на отримання одноразових віз.


Шенгенська віза в Грецію для дітей.

греція2Не варто забувати, що завдяки м’якому клімату, відносній безпеці і гарному сервісу, більшість грецьких курортів є сімейними. І тут часто, для багатьох батьків несподіванкою ставати ток факт, що для їхньої дитини теж потрібна віза. Звичайно, перелік паперів, необхідних для відкриття шенген візи для дитини незрівнянно менше, але про дещо батькам доведеться подбати заздалегідь.


Довірте отримання грецької шенген візи професіоналам

Потрібно нагадати, що Греція входить до складу Шенгенської союзу і, що б перетнути його межі, візу відкривати потрібно теж шенгенську. І всі, хто стикався з процедурою оформлення грецької візи знають наскільки це втомлює. Громадянину України, який вирішив зайнятися оформленням візи самостійно, необхідно запастися терпінням і вільним часом, однак, якщо вільний час є куди подіти, найкраще довірити отримання грецької шенгенської візи фахівцям в цьому питанні.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>