whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Нідерланди для українців

1.Відправляйтесь в казкові Нідерланди і відвідайте прекрасний, сучасний Амстердам. На власні очі подивіться один з найбільших портів Європи місто Роттердам або помилуйтеся визначними пам'ятками стародавніх будівель.

Як відвідати Нідерланди і отримати задоволення?

2. Для початку своєї поїздки необхідно розуміти, треба відкривати візу в Нідерланди, або Ви отримали біометричний паспорт для безвізових поїздок по Європі. 

Вартість послуг отримання візи у Голандію.

Країна

Період

Ціна

Документи

Нідерланди
 
 

30/45

90/180

90/365

2-5 лет

35 - 100 €

150 €

220 €

300 - 600 €

Заграничный паспорт, Внутренне-национальный паспорт, Фото на анкету

Термін підготовки оформлення документів.

3. Наше візове агентство VISA ES візьме на себе весь процес оформлення документів, дзвінки і супровід до посольства. Надамо Вам всю необхідну підтримку на всіх етапах оформлення візи в Нідерланди. Підготовка і розгляд документів, від першого етапу здачі документів до отримання візи, займає від 7 до 10 днів.

Ознайомтесь с умовами отримання візи в інші країни:

4. Умови отримання візи не складні, я навіть скажу прості:
- необхідно Вам надати документи для підготовки,
- в супроводі з нашим менеджером відвідати візовий центр,
- отримати Вашу візу в нашому офісі і готується до поїздки.

Якщо у Вас є бажання відвідати інші країни, ознайомтеся, виберіть напрямок..

Відвідати Нідерланди – мета кожного мандрівника

Нидерланды

Нідерланди – це дуже красиве королівство на узбережжі Північного моря. Це країна стародавніх замків, прекрасних полів тюльпанів, вітряків, дерев’яного взуття, смачних сирів і діамантів.
Це батьківщина таких великих діячів мистецтва, як Рембрандт і ван Гог, знаменитого пива Хайнекен і Амстел, а також американського режисера Пола Верховена і футбольних віщунів Ван Бастена, Ван Персі, Роббена. Футбол, до речі, – тут найбільш популярний вид спорту, а збірна Нідерландів – одна з найсильніших у світі.

Віза – українцям, допомогає здійснити мрію.

amsterdam-netherlands

Коректно називати цю державу Нідерландами, адже Голландія – це лише невелика частина території країни. Офіційною мовою є “нідерландський” з досить довгими словами і важким вимовою. При цьому практично всі громадяни дуже непогано знають англійську. Так що варто відзначити, що віза до Голландії буде дуже корисною для всіх туристів!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>