Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 18:00
Обратный звонок

Кому потрібна польска віза у 2018?

1. Польща - лідер по видачі віз до Європи для українців. На даний момент для в'їзду в країни ЄС, у кого є біометричний паспорт, віза в шенген не потрібно.

Вартість візи в Польщу для українців

2. У сусідню європейську країну з Україною, в Польщу, зараз прагнуть поїхати багато українців. Пов'язано це з низьким економічним рівнем проживання в нашій країні. Вона, одна з небагатьох, хто практично не відмовляє при отриманні візи. Отримати польську візу можна з нашою допомогою дуже швидко, зберігши свої нерви і час! Скільки коштує віза в Польщу?

Країна

Період

Ціна

Документи

30/45

90/180

90/365

2-5 лет

35 - 80 €

130 €

200 €

300 - 600 €

Заграничный паспорт, Внутренне-национальный паспорт, Фото на анкету

Вартість робочої візи в Польщу тип D

3. Візи до Польщі можуть бути декількох типів:
    - Туристична віза,
    - Бізнес віза,
    - Рабоча віза тип - D.

Те, що Польща сьогодні більш економічно розвинена країна, ніж Україна ні для кого не секрет. Тисячі українців щорічно подають заявки на отримання робочої візи в Польщу. Робоча віза є національною і не дає права повноцінно їздити по Європі, однак видається вона на досить тривалий термін, від півроку до року, і, як видно по її назві дає право на роботу на території цієї країни. Часу на відкриття робочої візи, так само потрібно більше. Шенген віза в Польщу - відмінна можливість для початку роботи в економічно розвинутих країнах.
  

 

Робоча віза в Польщу вимагає для отримання візи стандартний набір документів. До їх підготовці потрібно підійти дуже ретельно. Адже від цього буде залежати майбутнє рішення в посольстві на право в'їзду. Найкраще зверніться за допомогою до фахівців.

Оформлення візи в Польщу українцям

4. Мультивіза в Польщу є ідеальним рішенням, для безперешкодного відвідування Європи в цілому. Не варто забувати такі формальності, як в'їзд на територію польської євро зони повинен здійснюватися тільки через територію Польщі. В іншому випадку це загрожує скасуванням для в'їзду з супутніми неприємностями.

Інші країни Європи і світу:

5. Чтобы попасть в страны ЕС нужно найти лояльную страну. Такой страной является Польша. И получить ее можно гораздо быстрее. Ведь данная страна практически не отказывает в праве въезда. Хотя, это иногда и происходит при неправильном оформлении документов или при несоблюдении некоторых правил. Другие страны где тоже нужна.

Чим приваблива Польща для українців?

Виза в Польшу

6. На сьогоднішній день Польща є найпродуктивнішою країною за кількістю виданих, як національних, так і шенгенських віз українцям. Чи є передумовою тому територіальна близькість або схожість культур, але факт залишається фактом – словосполучення віза в Польщу для українців лідирує серед запитів інтернет пошукових систем. Чи, не дивлячись на видиму толерантність поляків до їх східних сусідів, масово перетинають кордони Речі Посполитої, не варто забувати, що всі шенгенські країни повинні дотримуватися загальних правил, коли мова заходить про оформлення проїзних документів в Польщу для українців. А це, як відомо, чималий пакет документів, Який включає в себе довідки з роботи і з банку, подача в посольство, стомлююче очікування в черзі і так далі… Шенген віза в Польщу для українців – це також скрупульозне заповнення анкети та проходження співбесіди для отримання дозволу на в’їзд в цю країну, питання, які можуть поставити Вас в скрутній положення. На щастя, виходом в даній ситуації буде співпраця з фахівцями “ВІЗА ЄС”, які крім допомоги в зборі та оформленні документів для отримання заповітне візи, також супроводжуватимуть Вас на співбесіду в посольство. 

krakov-polsha

Туристична віза в Польщу 2018

Якщо Вам необхідна туристична польська віза, то питання проходження і процесу відкриття візи помітно спрощується. Для отримання шенгену потрібно вашої безпосередньої присутності, Приїхавши в візовий центри. Також, істотною наша допомога буде для бажаючих відкрити бізнес візу, адже, як відомо ділове співробітництво між Цими двома країнами стрімко розвивається, а перепоною може бути бюрократія, що практикується в посольстві. 

Наш Численні штат співробітників надасть Вам допомогу швидко і якісно з послугою шенгенська віза. Польща є лояльним сусідом у відкритті вільного коридору в країни Європи. 

Термінова віза в Польщу в разі потреби

Незамінною також для Вас буде наша допомога, коли необхідно відкрити строкову річну візу. Часто буває так, що при підготовці до поїздки, відбуваються різного роду «накладки» – коли, наприклад, на руках заброньована готель і квитки, а візи ще немає. Паніка? Не варто. Просто в цьому випадку, Вам необхідно звернутися до нас за терміновими документом на в’їзд, оформить Який за допомогою нашої компанії можна буде за 1-3 дні. Погодьтеся, досить оперативний термін, щоб ні пропустить, жодного дня в відведений відпустку в такій чудовій країні, як Польща. Шенгенська віза в цьому випадку буде видана дуже швидко. 

Польша_281664294

Віза для Вашої дитини

Ми допомагаємо у відкритті віз для дітей, консультуємо і допомагаємо при різний складних ситуаціях. Часто буває, що у батьків відкрита шенгенська службова або робоча, а хотілося б поїхати разом з дитиною на отдих.Когда намічаються сімейні подорожі, не слід залишати без уваги проїзні документи для дитини. Існує думка, що дозвіл на виїзд від батьків (часто від одного з них) запитують на кордоні при виїзді, проте ця та інші папери знадобляться Вам набагато раніше – вже при оформленні візи для дитини. А оформлення додаткового документа вимагає відповідно заповнення зайвих паперів, що знову-таки збільшує шанси на помилку, якщо розраховувати тільки на свої сили. Зателефонуйте в “VISA ES”. 

Оформлення шенгенської візи в Польщу для українців від «VISAES».
Ви платите тільки за позитивний результат!

Наші фахівці, добре розбираються в тонкощах підготовки паперів і оформлення документів для отримання дозволів на відвідування сусідньої держави для українців в Польщі, і Вам не доведеться хвилюватися за результат, адже за участю “ВІЗА ЄС” він завжди буде гарантовано позитивний. 

 Шенгенська віза в Польщу туристична для українців  – це реальний шанс відкрити двері в Європу.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>