whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Запланували поїздку в Іспанію?

1. Іспанія завжди приваблювала юрби охочих відвідати цю країну. Адже це батьківщина фламенко, кориди і Сервантеса. Жителям ЄС не становить труднощі потрапити сюди. Для жителів України потрібна, в Випадку відсутності біометричного паспорта, необхідно як і раніше відкривати шенгенську візу. Отримати візу до Іспанії, Вам необхідно зібрати певні документи, які розглядатиме співробітник посольства. І після вивчення видають своє рішення.

Туристична віза в Іспанію для українців.
Дізнатися ціну візи і вартість послуг

2. Вам зовсім не хочеться псувати відпускний настрій простоюванням в довгих чергах і спілкуванням, з не дуже люб'язними, співробітниками посольства - тоді довірте оформлення візи в Іспанію менеджерів нашої компанії. Ознайомтеся з вартістю візи в Іспанію.

 

Країна

Період

Ціна

Документи

 
Іспанія
 
 

30/45

90/180

90/365

2-5 лет

35 - 80 €

130 €

200 €

300 - 600 €

Заграничный паспорт, Внутренне-национальный паспорт, Фото на анкету

Термінове оформлення, що потрібно?

3. Що б оформити візу в Іспанію швидко, при зборі документів для дозволу треба дотримуватися таких правил:

  1. всі папери мають справжність;
  2. копії нормально видно;
  3. англійський та іспанський переклади.   


Варто звернути увагу на можливість скористатися послугами професійної команди нашої компанії. Ви зможете оформить візу в Іспанію в короткі терміни від 3 днів, і відкрити для себе чудеса цієї країни і насолоджуватися подорожжю.

Віза в Іспанію з метою відвідати всю Європу

4. Наша компанія «VISAES», спеціалізується на відкритті шенгенських віз, зокрема віза в Іспанію. Наша допомога пов'язана з підготовкою документів і відвідуванням візового центру з мінімально витраченим часом з вашого боку. 
Шенген віза в Іспанію відкриває перед Вами масу можливостей. Для відвідування інших країн ЄС треба дотримуватися всіх правил: право першого перетину кордону, терміни перебування. Якщо все це враховувати, то у Вас ніколи не буде виникати ніяких проблем.

Если Вас интересуют страны по миру:

5. Завдяки багаторічному досвіду в наданні сприяння у видачі шенгенських віз українцям Ви можете не переживати про те, чи відкриють вам візу. Телефонуйте і приходьте в наш офіс, де ви отримаєте грамотну візову консультацію і відповіді на всі питання!

 Туристична віза в Іспанію.

Screenshot_1Як відомо ця країна була однією з перших, які увійшли до складу Шенгену, тому найрозумніше буде відкрити саме шенгенську візу в Іспанію, що додатково дає українцям право відвідувати інші шенгенські країни, на час дії документа.
Однак для багатьох українців ця країна не тільки символ нескінченних пляжів, Барселона і Мадрид потішать серце любителів пам’яток середньовіччя. І все, що потрібно – це віза в Іспанію для українців.

 Відпочинок – це завжди прекрасне почуття.

испанияАх, Пальма-де-Мальорка, Коста-Брава, Коста-дель-Соль-кожне з цих назв вабить чарівністю і респектабельністю, і в уяві спливають картинки білосніжних пляжів і шикарних готелів. Все, що Вам залишається це уважно вивчити путівник по батьківщині басків і Донкіхоти і вибрати відповідний іспанський курорт для незабутнього відпочинку. Залишається, недовго роздумуючи, зібрати валізу взяти паспорт і вперед, назустріч довгоочікуваної відпустки. І ось тут то і приходить момент, коли треба буде спуститися з небес на землю – момент, коли треба задуматися про отримання туристичної шенген візи. 

Економлячи часу з «VISAES»

испания22 Ми надаємо консультації з усіх питань, в тому числі і перед співбесідою в посольстві, допомагаємо зібрати, перевести і оформити необхідні документи. Так само потрібно ретельно готувати документи, правильно їх оформити, якщо Ви зібралися їхати з дітьми. Важливо, опинитися в пункті перетину кордону, і бути готовим до перевірки особистості.

 

Отримання річної іспанської мульти візи.

hgcjn59vc0nj0h8__3j0h2rbz336653Якщо ж Ви плануєте багаторазово перетинати кордони цієї країни – найдоцільніше буде звернути увагу на іспанську річну мультивізу. Але саме з відкриттям річної візи в українців і виникає найбільше проблем. Посольство Іспанії славиться своєю суворістю прийому українців, охочих отримати візу, а також довгим переліком необхідних документів і прискіпливістю до деталей. І, не дивлячись на заяви в пресі представників консульського відділу, про те, що вони знизили кількість відмов, і спростили процедуру оформлення візи в Іспанію, всі хто стикався з оформленням документів, відзначають складність і проблематичність цього процесу.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>