whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Робоча віза в Польщу для українців

1. Польска національна віза, потрібна для можливості працювати в Польщі. Вона дозволяє також перебувати і знаходитись в Шенгені по всій Європі, з робочим візитом.
піврічна робоча віза
піврічна робоча віза

180/180

річна воєвудська віза
річна воєвудська віза

365/365

Скільки коштує робоча віза тип D у 2018 році?

2. Вартість робочої польської візи, залежить від тривалості часу знаходження на території Польщі, і термінів оформлення.
Польща тип D

Період
візи

Ціна за
послугу

Документи на візу

180/180

150евро

 • Закордонний паспорт
 • український паспорт

365/365

400евро

 

Порядок оформлення робочої візи

3. Оформити візу в Польщу, українцям потрібно дотримуватися певного ходу поступальних дій і кроків:

Порядок
дій

Ваші два паспорти

Ваша особиста присутність

Опис
 • Підготовка документів

Дві
копії

Офіс чи
по тел.

- займає 1- 2 тиждня часу
 • Оплата Зборів

Два оригінали

особисто у банку

- швидка процедура за роскладом
 • Подача документів

Два оригінали

В візовому центрі

- у супроводі с менеджером
 • Отримання візи - D

Оригінал укр.паспорти

В візовому центрі

- підготовка до поїздки на роботу

 

Що потрібно для робочої візи?

4. Якщо дотримуватися послідовність отримання візи, вам потрібно знати, які основні документи потрібні для робочої візи в Польщу для громадян України:

Список документів, які необхідно надати для оформлення робочої візи, включає - заповнену анкету, фотографії, копії сторінок закордонного паспорта з польськими та шенгенськими візами. Як і для отримання будь-якої іншої шенгенської візи необхідно надати один з головних документів - оригінал запрошення польської сторони на роботу. При отриманні даної візи до запрошення треба поставитися особливо уважно.

 • Закордонний паспорт для візи
 • Національний паспорт або ID-card
 • Ідентифікаційний код - ІПН
 • Оплата сервісного збору, Ідеа або Кредо банки
 • Подача документів у візовий центр
 • Запрошення на роботу
 • Заповнення анкети на візу
 • Медична страховка
 • Фото на анкету

Як отримати робочу польську візу тип Д з «VISA ES»?

5. Звертайтеся в наше візове агентство VISA ES і ми з радістю допоможемо розібратися у всіх тонкощах і нюансах отримання польської робочої візи тип D. C нашої Допомогою процес відкриття робочої візи стає набагато простіше і швидше!

Дана віза вважається національною і оформляється на термін від півроку до року. Національна віза - це відмінний спосіб безперешкодно перебувати на території Польщі, займаючись трудовою діяльністю, включаючи подальшу можливість виїхати на ПМЖ. Якщо відкрити робочу мультивізу тип D в Польщу, Ви можете відвідувати всі країни Шенгенської угоди. Саме з цієї причини, польська робоча віза вважається навіть більш вигідною, ніж ділова. Відкриття цієї візи дозволяє відвідувати країни ЄС терміном від 90 до 180 днів безперервно.

Оформити робочу візу на рік з гарантією.

1_16. Наша компанія має величезний досвід в оформленні самих різних віз в усі країни шенгену. Ми володіємо штатом кваліфікованих співробітників, які щодня стикаються з нюансами і «підводні камені», які супроводжують процес оформлення віз для громадян України. Саме досвід і професіоналізм дозволяють нам буквально за кілька днів, терміново, оформити візи українцям в Польщу і багато інших країн. Сьогодні ми пропонуємо і Вам не ризикувати своїм унікальним пропозицією від роботодавця з Польщі, і скористатися ним впевнено, законно і успішно. Тим більше, що робоча віза тип D – це не тільки гарна можливість поправити своє фінансове становище, а й після закінчення терміну її дії, як варіант подати заяву на оформлення робочої річної візи або ж, оформлення посвідки на проживання в Європі терміном до 10 років!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>