whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Термінова віза для українців та громадян с тимчасовою посвідкою на проживання в Україні 

1. В середньому, як правило, терміни отримання візи до країн Шенгену займають від 5 до 10 робочих днів. Але наша компанія «ВІЗА ЄС» допоможе Вам за 1,2,3 дні. Для прискорення процесу відкриття візи, потрібно не тільки подати такі документи, як оригінал закордонного та копію внутрішнього паспортів, необхідні довідки та фотографії, але також, Вам, знадобитися повний опис маршруту і підтвердження вже наявної броні на готель і квитки.
Терміново 1-3 дні
Терміново 1-3 дні

Швидко і надійно

Терміново 4-15 днів
Терміново 4-15 днів

Віза в короткі терміни

Термінова віза : ціна - вартість послуг

2. Дуже чудово, як що до майбутньої поїздкі за кордон у Вас є достаточно годин, щоб зібраті всі довідки, виписки и документи. Але, як що необхідна термінова віза за пару днів для відрядження або треба швидко оформити візу по запрошенню з іншої країни варто негайно звернути до нас.
Період візи Період готовності Вартість послуг Опис
Одна поїздка 1– 3 дні Від 100 е коротка віза, багаторазова
Багато поїздок 4 –14 днів Від 150 е довгострокова мульти віза  

 

Виберіть країну якою Ви зацікавлені для швидкої, термінової поїздки:

3. Дуже чудово, якщо до майбутньої поїздки за кордон у Вас є достатньо часу, щоб зібрати всі довідки, виписки і документи. Але, якщо необхідна термінова віза за пару днів для відрядження або потрібно швидко оформити візу на запрошення з іншої країни варто негайно звернутися до нас.

Термінова шенген віза для дітей і дорослих - це швидко і вчасно

4При оформленні термінової візи для дитини , до початкового переліку додасться свідоцтво про народження і копія, а також проїзний документ дитини і, звичайно ж, обов'язкове нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд дитини. Але якщо син вже учень, то додатися до цього списку і довідка з місця навчання про дозвіл пропустити навчальний процес.
З одного боку, немає нічого складного в тому, щоб самостійно зібрати всі ці документи і подати в консульство з заповненою анкетою, але для тих, хто вже стикався з таким завданням, відомо - один невірний крок, і вся поїздка відміняється. Адже це рівнозначно катастрофі, якщо оформляється, наприклад, термінова ділова віза.

Шенген візи – від 15 днів до 5 років необхідно зробіти за 1-3 дні.

5. Якщо Вам не хочеться бігати по посольствах, втрачаючи час, і швидко відкрити річну візу, двох, трьох, п'яти річну шенген візу, яка стовідсотково буде видана в найкоротші терміни і буде відповідати всім вимогам - звертайтеся до нас «Віза ЄС».
Ви не хочете втратити можливість заробити хороші гроші за кордоном, а для цього потрібно вчасно прибути на нове робоче місце, телефонуйте нам. Ми допоможемо терміново отримати візу і здійснити Ваші плани.

Наша допоого – Ваш вільний час

6. Якщо у Вас випала унікальна можливість - відправитися в гарячий тур Вашої мрії, не варто втрачати можливість, допомога поруч, варто тільки зателефонувати нам. 

Ми докладемо максимум зусиль для своєчасного отримання шенгенської візи, туристичної, бізнес або робочої, швидко зробимо, в найкоротші терміни. І все завдяки тому, що термінове оформлення - це та діяльність нашої компанії, якій ми успішно займаємося не один рік, а значить, знаємо всі тонкощі візових справ.

Допомога професіоналів в такому питанні, як, термінова шенгенська віза для туристичної або бізнес поїздки дорослої людини або дитини допоможе уникнути непорозумінь і розчарувань, пов'язаних з неправильним заповненням анкети, запізнілим оформленням страховки або відкриттям рахунку в банку. Такі помилки можуть коштувати дуже дорого, аж до відмови в одержанні не тільки візи, а й взагалі дозволу на в'їзд в зону шенгену, що дуже важко буде виправити.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>