Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 18:00
Обратный звонок

Побачити Великобританію і закохатися в цю країну

1. Ви зібралися в поїздку в Сполучене королівство? Тоді, обов'язково громадянам України, потрібно отримати візу до Британії. Велика Британія не входить до складу Шенгенської угоди про безвізовий режим. До складу Великобританії входить кілька країн, кожна з яких має певні відмінності в культурі та мовах: Англія, Шотландія, Північна Ірландія і Уельс.

Віза до Британії - ціни на послуги

2. Замовляйте у нас візову підтримку в Великобританію. Ми забезпечуємо підготовку документів, оформлення всіх необхідних супутніх паперів, супровід і подачу в посольство. Уточніть вартість візи, щоб мати можливість відвідати Англію.

Країна

Період

Ціна

Документи

Англія, Британія
 
 

180/180, 
2-роки

 

150 €

 

Всі дійсні паспорти та  інші фінансові документи

 

Терміни та умови оформлення візи, для поїздки в Англію

3. Відкриття національної візи до Британії має свої особливості і складності. Для цієї країни мало просто мати біометричний паспорт. Наша команда фахівців компанія VISA ES, готова допомогти вам в оформленні візи до Великобританії. 

Від початку підготовки документів на співбесіду,
до отримання візи, проходить певний часовий період:
великобритания виза киев

Від надходження документів в офіс, до готовності і присвоєння терміна на співбесіду проходить

от 2 - 5 р. днів

Терміновий розгляд документів в посольстві за прискореною процедурою

до - 7 р. днів

Звичайне розгляд документів в посольстві за стандартною процедурою

15 р. днів

Велика Британія, де вона знаходиться?

4. Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії - це західноєвропейська держава знаходиться на островах. За політичного ладу, країна є конституційною монархією, а править нею королева Єлизавета II, прем'єр-міністра обирає парламент. Глава уряду обирається не прямим голосуванням, він просто є лідером найбільшої парламентської партії або коаліції, з якої, власне, і формується уряд. Членів британського парламенту обирають в округах по всій Великобританії, а члени палати лордів (верхня палата законодавчого органу) або успадковують свої місця в парламенті, або отримують призначення на них. Якщо ви хочете в живу перейнятися духом британського парламентаризму, ви зобов'язані отримати візу до Великобританії.

Можливо разом з Англією Ви хочете відвідати і інші країни?

Великобритания

5. Загальна кількість населення країни становить понад 65 мільйонів чоловік. Більше 85 відсотків вважати себе білими британцями, інші етнічні групи - ірландці, індійці, австралійці, пакистанці, негри, а також білі з інших країн світу.
На допомогу Вам візи інших країн, при подорожах по світу.

Цікаві факти про королівство

Великобританія візаСполучене королівство являє собою суміш культур корінних жителів і величезної кількості іммігрантів – індійців, пакистанців, африканців, адже ці країни раніше були колоніями королівства. Столицею і найбільшим містом називають Лондон, який є світовим фінансовим, культурним та економічним центром. У цьому мегаполісі проживає понад 8 мільйонів чоловік.

В Англія – з візою для українців

Прапор Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (відомий як «Юніон Джек»), хоча його офіційна назва дослівно перекладається як «прапор об’єднання» (Union Flag). Прапор утворений з накладених один на іншого прапора Святого Георга (Англія), шотландського прапора Святого Андрія та ірландського хреста Святого Патрика.
Віза для українців, як і для багатьох національностей, в цю країни видається на загальних підставах.

Поїздка у Великобританію 2018

віза в АнгліюКлімат Великобританії, яку часто називають «Туманним Альбіоном» дуже вологий і помірний – він визначається північноатлантичним плином і близькістю до океану і морів. На Британських островах нас зустрічає тепле, вологе літо і м’які зими, хоча величезна кількість дощів багатьох підданих аж ніяк не радує.
 Погода в Сполученому Королівстві може бути мінливої ​​і досить часто буває вітряної і вологою. Хоча англійські дощі не такі вже й часті, як їх описують і показують по телевізору. Куди більш помітне явище – затягнуте хмарами і хмарами небо.

Часто буває так, що виходячи з дому, варто бути готовим до можливих змін погоди; джемпера і плаща зазвичай буває достатньо, якщо, звичайно, на вулиці не люта зима. Відчути на собі всі принади англійської погоди можна лише відвідавши королівство Великобританії.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>