whatsapp   
Мы работаем Пн-Пт
с 10:00 до 17:00
Обратный звонок

Віза в США для українців у 2018 році

1.У новому році отримати візу в Америку для громадян України, самостійно, уявляється собою важким, нерозв'язним завданням для отримання американської візи. З нашою допомогою, візове агентство VISA ES, ви зможете швидко і впевнено розібратися у всіх тонкощах отримання американської візи для українців в 2018 році. Ми допоможемо зібрати найповніший пакет документів, з яким ймовірність відмови мінімізується. Ми підкажемо всі тонкощі, як краще грамотно пройти співбесіду і максимально гарантовано отримати американську візу.

Ціні на поуслуги – для візи у США

2. Вартість американської візи з нашою допомогою складе приблизно від 100 - 150 $. У цю суму входить: - консультація і візова підтримка та супровід протягом усього процесу відкриття документа, - допомога в заповненні анкети DS-160 (складається з більш ніж 100 питань), - допомога в оформленні страховки та інших допоміжних документах.

Погодьтеся - це невеликі гроші за візу на 10 років в найрозвиненішу країну світу.

Країна

Період

Ціна

Документи

Віза в США
віза на 10 років

150 $

Всі діючі паспорти і фінансові документи

 

Скільки займає часу оформити візу в США?

3. Процес отримання візи складається буквально з декількох кроків:
- Судячи з офіційної інформації необхідно лише заповнити анкету DS-160, (заповнюється в електронному вигляді) з фотографіями.
-Сплатити візовий збір (160 $), оплачується в гривні за паспортними даними.
- Записатися на співбесіду в американській посольство, через інтернет.
- І залишилося пройти співбесіду, яке триватиме близько 5 хвилин періоду, за які, візовий офіцер може запитувати вас про що завгодно, що вже зазначено в заповненій анкеті.
- Через деякий час, близько п'яти днів, забрати паспорт з готовою візою на 10 років.

Переваги при отриманні американської візи

los-angeles[1]4. Почнемо з того, що американська віза має безліч видів. Найпопулярнішою є тип B1 / B2 (Бізнес / Відпочинок) - це туристична віза в Америку. Для українців такий документ сьогодні є найбільш затребуваним. Раніше віза в США для українців максимальний термін був 5 років. Термін візи, який видається на даний момент - 10 років: саме на такий період з недавніх пір можна оформити американську візу громадянам України. Це дуже вигідно.

Список документів для візи в Америку

виза в сша украина5. Практика показує, що перевагою при отриманні візи в Америку є:
- наявність офіційної роботи з хорошою зарплатою,
- велика сума грошей на банківському рахунку,
- наявність у власності автомобіля і нерухомості.

Також в посольстві люблять, коли у людини є чоловік (а) і діти, що означає більше шансів на те, що йому є до кого повернутися, і він не стане нелегальним емігрантом. А адже в Америці кожного туриста вважають потенційним іммігрантом.

Що робити, якщо ви мало чим схожі на ідеального (за мірками американців) туриста?

виза в сша6. Більшість людей, які хоч раз стикалися з отриманням американської візи в Україні, знають, що далеко не всі так просто. Якщо у вас немає офіційного доходу, нерухомості і авто, але є «чистий паспорт» і ви, наприклад, самотня дівчина, але поїхати в США все ж хочеться - правильним варіантом буде звернутися до візової агентство VISA ES!

Професійна допомога в підготовці та отриманні американської візи в Києві

Віза в Америку для українцівЗа довгі 16 років існування нашої компанії сотні задоволених українець вже побували в США. З нашою допомогою ви зможете швидко і впевнено розібратися у всіх тонкощах отримання американської візи для українців в 2018 році. Допоможемо вам зібрати найповніший пакет документів з яким ймовірність відмови зменшитися. Ми підкажемо, що краще зробити, а про що потрібно забути, що б практично відкрити візу в Америку. 

Станьте таким щасливчиком і ви!!
Телефонуйте, ми розповімо і зробимо все можливе для того, щоб процес відкриття візи в Сполучені Штати став в рази простіше, а результат вашої співбесіди — більш успішним.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви маєте можливість використовувати наступні HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Поможем с оформлением